serwis maszyn pakujących

Automatyzacja pakowania produktów w firmie

Czynności związane z pakowaniem produktów należą do żmudnych, ale jednocześnie ważnych procesów w zakładzie. Dlatego tak istotna jest ich optymalizacja, aby gotowe wyroby zawsze dotarły do klienta na czas i w dobrym stanie. Do realizacji tego celu potrzebna jest odpowiednia maszyna do pakowania, cena jej zależy przede wszystkim od rodzaju urządzenia oraz posiadanych funkcji.

Firma Tarpak oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które wprowadzają automatyzację procesów logistycznych i usprawniają pakowanie. Producent oferuje m.in. maszyny do:

  • foliowania,
  • zaklejania kartonów.

Ponadto przedsiębiorstwo może stworzyć gotową linię pakującą i liczącą, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje klientów. Ofertę uzupełnia serwis maszyn pakujących oraz obróbka CNC. Prezentowane rozwiązania skierowane są do klientów z różnych branż, m.in.: spożywczej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej czy logistycznej. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz  dogodne finansowanie w formie leasingu.

Podstawą kompletnej automatycznej linii jest maszyna do pakowania. Producent podchodzi elastycznie do każdego zamówienia, co przekłada się także na koszt urządzeń oraz stosowane upusty. Kupujący otrzymuje również pisemną gwarancję, która obejmuje m.in. serwis maszyn pakujących. W przypadku wystąpienia nawet niewielkich problemów dział techniczny bardzo szybko reaguje i niezwłocznie usuwa zgłoszoną usterkę.